Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Пакувальне обладнання ›› Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Пакувальне обладнання купити пропонує «Інтермаш»

Наша науково-виробнича установа розробляє та виготовляє функціональні одиниці фасувальних та пакувальних агрегатів. Ми орієнтуємося на клієнтські запити, беремо на роботу персональні проекти (за умови надання замовником зразків тари та продукту, під які необхідний апарат).

Устаткування для пакування компанії «Інтремаш» виділяє доступна ціна на тлі ряду переваг: економічності, простоти обслуговування, довговічності. Ми надаємо річну гарантію на товари за умови замовлення пусконалагоджувальних робіт під час купівлі найменування.

Пакувальне обладнання: призначення, функції, сфери використання

Зазначену техніку застосовують для пакування первинного (індивідуального) та групового (вторинного), без якого рідко обходиться виробничий процес (на фінальній стадії). Фармацевтика, харчова, будівельна, сільськогосподарська сфери активно впроваджують апарати-пакувальники у свої цикли для прискорення виробництва, його здешевлення та збільшення обсягу продукції за одиницю часу.

Функції, які виконує пакувальне обладнання:

  • дозування;
  • зважування;
  • фасування;
  • формування/заклеювання пакетів;
  • усадка;
  • укладання на конвеєр;
  • обмотка стрейчем.

Спільно з технікою використовують етикетувальники, маркувальники, транспортери.

Якого типу пакувальне обладнання купити

Пакувальники класифікують за різними ознаками. За типом упаковки це обладнання для роботи з картоном, плівками (бар’єрними, термозбіжними), блістерами, інше. За формою пачок розрізняють саше, «подушки», стіки, туби, банки, пляшки, дой-паки і т.д. Обладнання для пакування за способом дії буває: вертикальним, горизонтальним, універсальним. По сферах використання - харчовим/нехарчовим. По автоматизації роботи - ручним/автоматичним/напівавтоматичним.

Пропозиції та переваги компанії «Інтермаш»

В асортименті підприємства є пакувальники вертикальні, горизонтальні, карусельні, а також фасувальники, дозатори, транспортери. Найменування працюють з усіма популярними видами тари та матеріалів. Виконуємо замовлення під індивідуальні потреби підприємства. У нас доступний великий та дрібний опт. Фахівці «Інтермаш» проводять встановлення та налаштування обладнання, надають сервіс за гарантією та після закінчення її терміну. Безкоштовні консультації проводяться телефоном.

Пакувальні апарати нашого виробництва – це виграш вашого бізнесу. Товар сертифікований, що повністю відповідає вимогам галузі, для якої призначений, відповідає стандартам якості. При правильному використанні та своєчасній профілактиці пакувальники та фасувальники «Інтермаш» служать роками.

Приклади упаковки

Наші пріоритети:

НАДІЙНО ДОВГОВІЧНО ДОСТУПНО