Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Розробка та виготовлення пакувального обладнання
Пакувальне обладнання ›› Обладнання

Обладнання

Перелік обладнання

Автомат для пастоподібних продуктів
Пакувальні установки для фасування в пакети «філ-пак». Призначені для фасування рідких, пастоподібних та(...)
далі
Фасувальне обладнання за індивідуальними технічними завданнями
Конструкторське бюро НВП Інтермаш може розробляти фасувальне обладнання за індивідуальними проектами із(...)
далі
Подавальний елеватор з віброживителем
Призначений для подачі продукту до бункеру пакувальної установки. Ковшовий елеватор, що подає, оснащений(...)
далі
Подавальний елеватор для завантаження круп
Призначений для подачі продукту до бункеру пакувальної установки. Ковшовий елеватор, що подає, оснащений(...)
далі
Стрічковий транспортер, що відводить
Призначений для відведення готової продукції.
далі
Тензометричний шнековий дозатор для борошна.
Шнековий дозатор – апарат для фасування сипких матеріалів. Агрегат автоматично вимірює задану масу продукту.(...)
далі

Устаткування для упаковки товару — різноманітність варіантів для збільшення продуктивності

Компанія «Інтермаш» займається виготовленням пакувального обладнання, яке активно використовується в харчовому та нехарчовому виробництві. Машини наділені різними функціями. Залежно від комплектації вони виконують окремі завдання або повний виробничий цикл, починаючи від дозування рідкого або сипучого товару до упаковки.

Ви можете замовити апарати в Україні, які підходять для вашого бізнесу. Пакувальна техніка, що випускається компанією «Інтермаш», привертає увагу якістю, надійністю та тривалим терміном експлуатації. Це пов’язано з використанням матеріалів від перевірених постачальників, перевіркою на відповідність стандартам на кожному етапі виробництва.

Ви можете купити апарат для упаковки, вибравши прийнятний варіант з каталогу. Уточнюйте вартість у менеджерів та ставте супутні питання. Консультанти нададуть повну інформацію про машини. Якщо вас влаштують ціни, укладається договір та здійснюється доставка в будь-яке місто України.

Машини для пакування товару та сфери їх застосування

Пакувальні автомати використовуються в різних сферах діяльності. Їх можна замовити для застосування у харчовій, медичній, будівельній, косметологічній галузях. Вартість агрегатів залежить від їх типу та комплектації. При цьому ціна не впливає на якість — воно на найвищому рівні у всіх апаратів компанії.

Ви можете використовувати пакувальні машини для фасування та надання товарного вигляду наступної продукції:

 • сипучих товарів харчової (цукор, сіль, крупи) та нехарчової (порошки) промисловості;
 • різним рідинам (молоко, соки, мінеральна вода, шампуні, лікарські засоби);
 • пастоподібним сумішам (пюре для дитячого харчування, томатна паста).

Тут наведено приблизний список товарів. Насправді він набагато ширший. Займаючись виробництвом будь-якої продукції, ви можете звернутися до компанії «Інтермаш» та купити обладнання для пакування в Україні. Якщо не знайдеться відповідного варіанта, зверніться за допомогою до менеджерів. В організації можна замовити машини за індивідуальним проектом. Вартість та термін виготовлення розраховуються, виходячи з необхідних параметрів. Ціна фіксується в договорі, а тому виключено неприємні сюрпризи, пов’язані з її підвищенням.

Пакувальні апарати та їх класифікація

Якщо вам необхідно купити пакувальну лінію, зверніть увагу на її класифікацію. Це дозволить вибрати модель, яка відповідає запитам. Пакувальні верстати в Україні поділяються на такі групи:

 • за способом дії. Розрізняють горизонтальні, вертикальні, універсальні агрегати;
 • за рівнем автоматизації. Ви можете автоматичні та напівавтоматичні пакувальні машини купити в Києві за прийнятною вартістю або замовити доставку в інші міста;
 • за типом упаковки. Використовується картон, пластикові пакети, блістери;
 • за формою тари. Продукція фасується в банки, пляшки, пакети типу саше чи стик.

Щоб купити пакувальне обладнання, ціну в Україні у Києві уточнюйте у консультантів. Вони нададуть повну інформацію про вартість, характеристики, режими роботи. Також ви можете замовити модель, яка буде виготовлена ​​за наданими даними. Це дозволяє організувати виробничий процес під потреби бізнесу, використовуючи оригінальний за параметрами пакувальний апарат. Він прослужить максимально довго за дотримання рекомендацій.

Особливості вибору пакувальних автоматів у «Інтермаш»

Перед тим, як купити пакувальну машину в Україні, ознайомтеся з особливостями її вибору. Для початку необхідно визначитися з типом тари, що використовується. Найбільш популярні види упаковки:

 • банки та пляшки;
 • стаканчики та контейнери;
 • алюмінієві та пластикові туби;
 • пластикові та паперові пакети;
 • пакети типу саше, дой-пак, філ-пак.

Ви можете купити пакувальну лінію за ціною, обумовленою з менеджером. Для зручності вибору на сайті передбачені окремі категорії, в яких обладнання розподілене за типом упаковки, що використовується. Також наведено окремий блок, у якому відсортовано пропозиції компанії на кшталт машин.

Ви можете замовити або купити пакувальний верстат за ціною, яка залежить від декількох параметрів. У вартість включено вид обладнання, його функціонал, наявність додаткових пристроїв. У компанії «Інтермаш» ви знайдете машини для підвищення ефективності свого бізнесу у Києві та інших містах України.