Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Дозатори

Перелік обладнання

Тензометричний шнековий дозатор для борошна.
Шнековий дозатор – апарат для фасування сипких матеріалів. Агрегат автоматично вимірює задану масу продукту.(...)
детальніше
Дозатор рідини та пастоподібних продуктів
Призначений для фасування рідких пастоподібних продуктів у готову тару.
детальніше

Устаткування для дозування продуктів — оптимізація та ефективність бізнесу

Компанія «Інтермаш» пропонує надійне обладнання для дозування сипких, рідких та пастоподібних продуктів. Воно здійснюється відповідно до стандартів, на кожному етапі здійснюється контроль якості. Це гарантує стабільність роботи та тривалий термін експлуатації апаратів.

Дозатори для фасування мають високу точність. Може дозувати рівно стільки продукту, скільки потрібно за технологічною картою. Процес здійснюється в автоматичному режимі, при цьому потрібна мінімальна участь оператора.

Ви можете купити апарат або замовити його виробництво відповідно до необхідних параметрів. Відмінності фасовочних дозаторів полягають у наступному:

  • вид фасованого продукту;
  • продуктивність;
  • конструктивні особливості;
  • необхідний рівень автоматизації.

Вартість обладнання залежить від цих параметрів. Консультанти допоможуть вам вибрати варіант, розрахують ціну та проінформують про терміни постачання. Незважаючи на те, що компанія знаходиться в Києві, можливе відправлення Україною.

Дозатори для фасування: особливості та види

Дозатори для фасування відрізняються швидкістю проведення робіт, конструктивним виконанням. Передбачені одно- та багатокомпонентні пристрої, які можуть працювати або з конкретним продуктом, або з їхньою групою. Ви можете замовити прийнятний варіант та вивести виробництво на новий рівень.

Щоб купити агрегат в Україні, зателефонуйте за вказаними номерами телефонів. Менеджери підкажуть ціну обраного обладнання. Якщо ви вирішите замовити виготовлення за потрібними параметрами, консультанти розрахують вартість, виходячи з поставлених завдань. Доставка готового обладнання здійснюється у всі міста України.

Незалежно від типу виробництва в компанії «Інтермаш» можна знайти апарати, які відповідають вимогам. У каталозі запропоновані дозатори в’язких продуктів. Вони активно використовуються у харчовій та хімічній промисловості, будівельній сфері. Не менш потрібні дозатори для розливу рідин.

Ви можете купити будь-який варіант за прийнятною ціною. На апарати поширюється гарантія 12 місяців, якщо пусконалагоджувальні роботи виконуються майстрами нашої компанії. У решті випадків термін зменшується до півроку. Уточнюйте вартість обладнання та можливість його доставки до міст України (включно з Київом), зв’язавшись з менеджерами.