Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Розробка та виготовлення пакувального обладнання
Пакувальне обладнання ›› Обладнання ›› Фасувальне обладнання

Фасувальне обладнання

Перелік обладнання

Фасувальне обладнання за індивідуальними технічними завданнями
Конструкторське бюро НВП Інтермаш може розробляти фасувальне обладнання за індивідуальними проектами із(...)
детальніше

Апарати для фасування для повного циклу виробництва

При виробництві товарів велику роль відіграє їхнє фасування та упаковка. Обидва процеси вказують на завершеність циклу, допомагають прискорити роботи та мінімізувати трудовитрати, якщо здійснюються в одному технологічному ланцюжку. Щоб автоматизувати виробництво, скористайтесь можливістю купити фасувальне обладнання в Україні в компанії «Інтермаш». Тут запропоновані якісні та надійні апарати, що випускаються відповідно до вимог стандартів.

За допомогою сучасного обладнання ви налагодите бізнес та зможете вивести його на новий рівень. При цьому не має значення, які товари ви робите. Фасувальні апарати застосовуються для рідин, пастоподібних сумішей, сипких речовин. Придбати їх можна в будь-який час, вибравши в каталозі на сайті.

Якщо запропоновані варіанти не підходять, надайте необхідні характеристики. У компанії «Інтермаш» можна замовити виготовлення апаратів, які відповідатимуть вашим запитам. Їхня вартість залежить від комплектації. Ціна обумовлюється заздалегідь і фіксується в договорі. За потреби здійснюється доставка до Києва та інших міст України.

Фасувальні апарати — різноманітність варіантів для ваших потреб

Устаткування для фасування та пакування товарів відрізняється за конструкцією, продуктивністю, рівнем автоматизації. Ви можете замовити та купити відповідний варіант, щоб забезпечити швидкість та повноту циклу. Незалежно від вибору обладнання поширюється гарантія. Її термін залежить від супутніх умов. Якщо пусконалагоджувальні роботи виконані фахівцями нашої компанії, гарантія діє 12 місяців. При самостійному запуску апарата в роботу термін знижується до півроку.

Ви можете купити фасовочно-пакувальне обладнання за розумною ціною. Вартість підкажуть менеджери, з якими можна зв’язатися телефоном. Ціна залежить від конструкції, продуктивності, додаткових функцій. Можливе виготовлення універсальних апаратів, що фасують матеріали різного типу. У такому разі вартість обговорюється індивідуально. Лінія для фасування виробляється в Україні, офіс підприємства розташований у Києві. Ви можете замовити потрібну модель, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами телефонів.

Фасувальні (пакувальні) верстати — якість на першому місці

Компанія «Інтермаш» пропонує купити фасувальні апарати в Україні, спираючись на вимоги виробництва. Доступні якісні лінії для відмірювання продукції різного типу. Можливе її пакування в:

  • полімерна плівка;
  • скляні пляшки;
  • пластикову тару;
  • картонні коробки;
  • алюмінієві та пластикові туби.

Скористайтеся можливістю купити верстат для фасу, ціну якого нададуть менеджери при першому ж дзвінку. Якщо вирішите замовити варіант за індивідуальним проектом, вартість розраховується після ознайомлення з параметрами. Після виготовлення здійснюється доставка Києвом та іншими містами України.