Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Розробка та виготовлення пакувального обладнання
Пакувальне обладнання ›› Обладнання ›› Пакет "дой-пак"

Пакет "дой-пак"

Перелік обладнання

Автомат виготовлення пакетів дой-пак
Призначений для виготовлення пакетів з рулонної плівки.
детальніше
Напівавтомат "дой-пак"
Призначений для фасування сипких, рідких, пастоподібних і в’язких продуктів пластикові пакети «дой-пак» в(...)
детальніше
Автомат "дой-пак"
Призначений для фасування сипких, рідких, пастоподібних і в’язких продуктів пластикові пакети «дой-пак» в(...)
детальніше

Устаткування для виробництва пакетів дой-пак від надійного виробника

Компанія «Інтермаш» пропонує обладнання для виробництва пакетів дой-паку в Україні. Воно відповідає вимогам стандартів, відрізняється надійністю та тривалим терміном експлуатації. Машини прості в обслуговуванні. З їх допомогою створюються пластикові пакети для фасування рідких, сипких та пастоподібних продуктів.

Виготовлення пакетів для фасування дой-пак у Києві затребуване на підприємствах медичного та косметологічного спрямування, хімічної та будівельної сферах. Не менше значення приділено їх використанню в організаціях, які випускають продукти харчування. Переваги упаковки дой-пак:

  • гнучкість, легкість та міцність тари;
  • зручність транспортування та зберігання;
  • різноманітність розмірів та форм упаковки;
  • вологонепроникність пакета, стійкість до механічних впливів.

Ви можете купити обладнання для пакування в дой-пак або замовити його виготовлення за індивідуальними параметрами. Звертайтеся до менеджерів для узгодження ціни та укладання договору. Вартість фіксується та не змінюється у процесі виробництва апаратів.

Устаткування для фасування у пакети дой-пак — конструктивні особливості

Компанія «Інтермаш» пропонує замовити обладнання високої якості. Воно виконане у різних варіаціях. Це дозволяє вибрати та купити відповідну модель. Характеристики дой-пак обладнання та його ціна безпосередньо пов’язані між собою. Чим більше функцій у машині, тим вища її вартість.

Виробником запропоновано пристрої, що працюють в автоматичному та напівавтоматичному режимі. Також відрізняються дозатори, які можуть бути об’ємними або електронно-ваговими. Їх тип впливає спосіб відбору товару і вартість машини. У першому випадку дозування здійснюється за обсягом, у другому — за масою. Вибір залежить від завдань, покладених на обладнання для фасування дой-пак. Щоб купити відповідну модель, телефонуйте менеджерам.

У більшості випадків клієнти віддають перевагу електронно-ваговому дозатору. Це зумовлено тим, що з його допомогою можна відміряти навіть малу кількість речовини, що актуально при фасуванні розчинної кави для однієї чашки або спецій. Не менш затребуване обладнання для пастоподібних та рідких продуктів.

Замовити апарат можна під час спілкування з менеджером за телефоном або електронною поштою. Ціна залежить від вибраної моделі. Після оплати обладнання можлива доставка до Києва та інших міст України.

Упаковка дой-пак — обладнання високої якості для вашого бізнесу

Обладнання для фасування та подальшого запаювання дой-паків в Україні проводиться з дотриманням сучасних стандартів. На кожному етапі проводиться перевірка на відповідність до регламентів. Компанія-виробник «Інтермаш» настільки впевнена у своїх апаратах, що надає гарантію терміном на 1 рік. Але вона актуальна лише в тому випадку, якщо налагодженням агрегатів та їх запуском займаються наші майстри. У разі самостійного проведення підготовчих робіт термін гарантії знижується до 6 місяців.

Ви можете купити агрегати, які відповідають потребам бізнесу. Для цього достатньо замовити їх виробництво в компанії «Інтермаш». Ціна варіюється у широкому діапазоні, на що впливає комплектація. Уточнюйте вартість консультантів. Також обговоріть можливість доставки з Києва до інших міст України.