Розробка та виготовлення пакувального обладнання

Розробка та виготовлення пакувального обладнання
Пакувальне обладнання ›› Обладнання ›› Пакет "філ-пак"

Пакет "філ-пак"

Перелік обладнання

Автомат для пастоподібних продуктів
Пакувальні установки для фасування в пакети «філ-пак». Призначені для фасування рідких, пастоподібних та(...)
детальніше
Автомат для рідких продуктів
Пакувальні установки для фасування в пакети «філ-пак». Призначені для фасування рідких, пастоподібних та(...)
детальніше

Устаткування для фасування в туби — якість на найвищому рівні

Компанія «Інтермаш» пропонує купити обладнання для фасування у туби. Воно відрізняється надійністю, продуктивністю та тривалим терміном експлуатації. Це обумовлено використанням якісних матеріалів під час виробництва апаратів, дотриманням норм та регламентів.

Тубонаповнювальне обладнання збільшує швидкість виробничого процесу. Розподіл матеріалу здійснюється в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Також ви можете замовити виготовлення апарату в Україні за потрібними параметрами. Вартість виробництва обладнання розраховується після надання всіх характеристик.

Тут представлені апарати, які фасують продукти в туби з різних матеріалів:

  • алюмінію;
  • пластика;
  • поліетилену.

Вони широко використовуються в харчовій та хімічній промисловості, медицині та інших галузях. Уточнюйте ціну у менеджерів, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

Устаткування для запаювання туб — швидкість робіт, що виконуються

Устаткування для запаювання туб відрізняється за конструктивними особливостями, а також продуктивністю. Ви можете купити варіант, який підходить для конкретного типу робіт. Також можна замовити апарати, які запаюють туби з різного матеріалу.

На обладнання поширюється гарантія терміном на 12 місяців, але тільки в тому випадку, якщо пуско-налагоджувальні роботи здійснювалися майстрами нашої компанії. У разі самостійного запуску апаратів ви отримаєте гарантію на 6 місяців. Телефонуйте консультантам, уточнюйте ціни вибраних пристроїв, терміни та вартість їхньої доставки по Україні. Обладнання відправляється до Києва, Харкова, Дніпра, Кривого Рогу та інших міст.